besiktas-sehitlerine-istanbul-emniyeti-nde-toren-9049946_5627_m

İstanbul’da düzenlenen terör saldırısında şehit olan polisler için İstanbul Emniyeti Vatan Yerleşkesi’nde tören düzenlendi.

Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar ve yöneticiler ile çok sayıda Emniyet mensubu katıldı.

“Türk milleti bu kanı yerde bırakmayacak”

İçişleri Bakanı Soylu törende yaptığı konuşmada, “Vefa da Kadir de Adem de İlker de Hasan da bütün şehitlerimiz bilsin; o insanlıktan çıkmış alçaklara şunu söylüyoruz; yarından tezi yok Türkiye Cumhuriyeti Devletinin güvenlik güçlerinin birinci öncelikli işi bunu yapanlardan intikam almaktır, karada, havada, denizde, nerede olursa olsun… Hangi güce sığınmışlarsa sığınsınlar, Türk milleti bu kanı yerde bırakmayacaktır. Maliyeti ne olursa olsun bu hesap görülecektir.” dedi.

“Tetikçi olmaktan başka vasfınız var mı?”

İçişleri Bakanı Soylu teröristlere yönelik olarak da, “Kırk yıldır, bu ülkeyi terörle uğraştıranlar ve onların destekçilerine soruyorum: Bir takım karanlık odakların, Batılı karanlık ortaklarınızın uşağı, maşası ve tetikçisi olmaktan başka bir vasfınız var mı, Geberip gittiğinizde, arkanızdan ağlayacak, hayır dua edecek kimse var mı?” ifadelerini kullandı.

Benzer Haber Getir
Daha Fazla  Sibel Yeşilmen
Daha Fazla  TERÖR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen şuralara da bakın

“İstediğiniz kadar terör estirin, bu milleti asla bölemeyeceksiniz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon’un Akyazı Stadı açılış töreninde yaptığı …